קבוצת הנשים - רוכבות בשטח

דרום השרון | כפר סבא | הוד השרון | רמת השרון

קבוצת הנשים של המועדון הפכה כבר מזמן לאבן שואבת עבור נשים מכל אזור השרון והמרכז המחפשות רכיבות טבע מאתגרות, כושר גופני ושיפור מיומנויות רכיבה - הכל באווירה מקצועית, בטוחה, ומעצימה כמיטב המסורת במועדון IGP.

הקבוצה פועלת במספר רמות ומיועדת הן לנשים בעלות רקע ספורטיבי המעונינות לחוות ספורט בריא ומהנה והן לרוכבות מנוסות ומיומנות המחפשות מסגרת מקצועית שתקדם אותן ותוציא מהן את המירב.

מה מקבלים?

רכיבות הקבוצה מתקימות בימי שלישי ושישי בבוקר במסלולים מגוונים ומאתגרים. רוב הרכיבות הן באזור השרון ופעם בחודש יוצאים לרכב קצת מעבר לכך, אל מוקדי רכיבה מרוחקים יותר.

את כל הרכיבות מובילים מאמני אופנים מוסמכים ע"י איגוד האופניים הישראלי והם אלו שגם נותנים סיוע טכני במקרה של תקלה באופנים וערכת עזרה ראשונה.

מעבר לאימונים הסדירים אנחנו עורכים שלל פעילויות נוספות כמו טיולי אופניים ומסעות של מספר ימים, רכיבות לילה שוברות שגרה, השתתפות בתחרויות (למעונינות) ובארועי רכיבה ארציים, סדנאות העשרה בנושאי אורח חיים בריא, טיפול באופניים ועוד ועוד.

כל אלו יוצקים לרכיבות המועדון תוכן ומהות והופכים כל רכיבה לחוויה. 

אז לא משנה אם את רוכבת מתחילה או מיומנת, במידה ואת מחפשת מסגרת מקצועית ובטיחותית, אוירה קבוצתית תומכת וצוות מאמנים שיוביל אותך קדימה ,תוך התחשבות באורך החיים העמוס שלך ואילוצי המשפחה והעבודה, קבוצת הנשים של מועדון IGP היא המקום האידיאלי עבורך.

מוזמנת ליצור קשר ולהגיע לאימון ניסיון

צור קשר

goproisr@gmail.com
צחי בויגן    8625 625 052
054 566 7477  ניצן הנדלר
052 831 4227        פז בש
  • IGP
  • Facebook IGP